Menu
 

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywac informację o nowościach na tej witrynie wpisz swój adres mail, a następnie wciśnij przycisk dodaj.
 

Linki

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

Strona Główna

    

 

 

 

Cukrzyca a Zdrowie magazyn medyczny poświęcony w całości chorobie jaką jest cukrzyca

 

Magazyn dystrybuowany jest bezpłatnie przez stowarzyszenia chorych na cukrzycę, poradnie diabetologiczne, lekarzy rodzinnych, sanatoria, na konferencjach i sympozjach.

  

 

 

Magazyn jest dedykowany przede wszystkim, dla tych którzy na co dzień zmagają się z cukrzycą i znają rzeczywistość w jakiej funkcjonuje diabetyk oraz pośrednio także dla tych, którzy interesują się zdrowym stylem życia. „Cukrzyca a Zdrowie” cieszy się uznaniem zarówno w środowisku diabetyków i ich najbliższych jak również środowisk medycznych w całym kraju. Autorzy artykułów to uznani lekarze diabetolodzy i eksperci.

 

Wieloletnie doświadczenie wydawcy w pracy i pomocy osobom cierpiącym na cukrzycę, codzienny kontakt z chorymi, zajmowanie się kwestiami dotyczącymi życia diabetyka, jego problemami, związanymi zarówno z leczeniem, jak również ze zwykłymi codziennymi problemami dotyczącymi radzenia sobie z chorobą, pozwalają nam tworzyć pismo o unikalnym klimacie. Zajmujemy się sprawami istotnymi dla diabetyka patrząc przez pryzmat jego życia z chorobą, ale również sprawami człowieka zdrowego. Poruszamy zagadnienia związane bezpośrednio z chorobą (przyczyny choroby, objawy)  i jej konsekwencjami, ale również co bardzo ważne opisujemy świat i życie, wychodząc z założenia, że wszyscy nasi Czytelnicy to osoby ciekawe świata, otwarte na wiedzę nie tylko o chorobie i metodach radzenia sobie z nią.

 

Poruszana na łamach naszego kwartalnika tematyka dotyczy wszelkich aspektów życia związanych z funkcjonowaniem osoby chorej na cukrzycę. Można w nim znaleźć zagadnienia związane z samokontrolą podczas cukrzycy, sprzętem medycznym i diagnostycznym, parafarmaceutykami, dermokosmetykami, odpowiednią dietą, wysiłkiem fizycznym. W magazynie znajdziemy też wiele ciekawych tekstów dotyczących form spędzania wolnego czasu, wysiłku fizycznego, psychologii.

Angażujemy się zarówno w sferę fizyczną jak i duchową diabetyków tak aby być jak największym wsparciem w codziennym życiu z chorobą. 

 

                                    

       
       
       

 

 cukrzyca

 cukrzyca
cukrzyca    

  

Szczególną inicjatywą redakcji są "Czwartkowe Obiady u Diabetyków", za którymi stoi Królewska tradycja XVIII – wiecznych „obiadów rozumnych” u Stanisława Augusta Poniatowskiego, podczas których rozmawiało się o sprawach ważnych dla całego społeczeństwa. Powstawały na nich istotne inicjatywy, pomysły, obserwacje i propozycje o dużym wydźwięku społecznym i kulturowym. Na Czwartkowych Obiadach u Diabetyków również rozmawiamy o zagadnieniach najważniejszych i najpoważniejszych, bo dotyczących nieuleczalnej choroby jaką jest cukrzyca. Okazało się, że o sprawach poważnych i ważkich, można rozmawiać w atmosferze dobrej zabawy i przy smacznym jedzeniu. A przekazana wiedza na długo pozostaje o pamięci.

 

Na Czwartkowych Obiadach u Diabetyków odpowiadamy na pytania: Jak uczyć, żeby nauczyć i nie znudzić? Jak trudną fachową wiedzę przekazać w sposób "lekki, łatwy i przyjemny"? Tak, żeby słuchacze zechcieli przyjść na następną lekcję i jeszcze namówić do tego innych?

"Czwartkowe Obiady u Diabetyków",  cieszą się dużym uznaniem zarówno środowiska diabetyków jak również środowiska medycznego, akademickiego, ze świata kultury i polityki. Główną ideą naszych spotkań jest połączenie wspólnego gotowania z elementami edukacyjnymi i kulturowymi. Wierzymy, że konwencja zaczerpnięta z „królewskich” obiadów pomoże diabetykom w codziennej walce z chorobą, chorobą która bez wątpienia stała się plagą naszych czasów.

 

 

Darmowy Katalog Stron - uroda, zdrowie

katalog polskich stron internetowych

Darmowy Katalog Stron

Katalog stron

Katalog stron

Darmowy katalog stron internetowych

Katalog strefaseo.com

Katalog Stron Falco

Katalog stron internetowych

Darmowy katalog stron

Katalog stron internetowych

Darmowy katalog stron

Darmowy katalog stron

katalog stron- sibeo.pl

Darmowy katalog stron

Katalog Stron

Katalog Stron

Katalog Stron

SEO Katalog Link

SEOKatalog24.net

Darmowy katalog stron internetowych

Darmowy katalog www

 Katalog stron internetowych Dobrowolnie.pl

Katalog stron www

Darmowy katalog

Katalog Stron

Katalog stron SEO

Darmowy katalog stron internetowych

Katalog k4

Katalog Countdown

Katalog stron

Katalog Stron

katalog www

Katalog stron www

Katalog F-MEDIA

NetSurf- Katalog Super Stron

Darmowy katalog stron

LinkCentrum - nowoczesny katalog stron www

SuperPrecel - Moderowany Katalog Stron

katalog polskich stron internetowych

Darmowy Katalog Stron

Darmowy katalog stron

Moderowany Katalog Stron

skocz.com - Najwiekszy Katalog Stron www

katalog stron

Katalog Stron

Twoje linki - polski katalog stron

Katalog Stron

Frazy internetowe

Katalog stron keek.pl

 

 

   

 

 

Ogłoszenie
 

Aktualności

Te 2 produkty obniżają poziom cukru we krwi

Nie tylko sprzyjają diecie odchudzającej, ale przede wszystkim są wyjątkowo zdrowe. Te dwa naturalne produkty skutecznie obniżają poziom cukru we krwi. Masz je w swojej kuchni?

2014-11-20 czytaj

Lawinowy wzrost zachorowań na Hashimoto. Wszystko o chorobie

Ostatnimi laty kobiety coraz częściej zapadają na zazwyczaj bagatelizowaną chorobę Hashimoto. Wraz ze wzrostem liczby zachorowań odnotowywane są również poważne powikłania. Jest to efekt zaniedbywania niezbędnych badań i ignorowania objawów.

2014-11-20 czytaj
Artykuły
 


 
Copyright DDSOFT.pl 2009